Instagramowy Web development

Kiedy myślimy o programowaniu jedna rzecz jest pewna, zawsze znajdzie się coś, czego możemy się jeszcze nauczyć. Pomóc nam w tym mogą nie tylko książki, kursy czy studia ale także social media. Instagram może okazać się cennym źródłem w poszukiwaniu nowości w świecie web designu, a oto konta, które zdecydowanie są warte zaobserwowania.

@Martin_lasek

Na pierwszy ogień idzie konto, którego właściciel doskonale zdaję sobie sprawę jak pracochłonnym i niekończącym procesem jest nauka kodowania. Znajdziemy tam przydatne posty proponujące rozwiązania z użyciem nowych języków programowania oraz informacje dotyczące pracy jako freelancer.

@Programmer.planet

Konto skupia się na głównym aspekcie pracy każdego programisty, czyli na rozwiązywaniu problemów. Znajdziemy tam historię z życia wzięte innych web developerów, którzy napotkali na swojej ścieżce wszelkiego rodzaju przeszkody. Często możemy znaleźć rozwiązania, których byśmy się nie spodziewali lub nie przyszłyby nam do głowy. Ten profil to kopalnia wiedzy, dlatego warto tu kliknąć obserwuj.

@Peoplewhocode

Kolejna propozycja to profil Peoplewhocode, która stara się przekazać wiedzę nie tylko o nauce programowania, ale o różnorodności tego środowiska. Doradza w przypadku problemów, podsuwa wskazówki oraz opisuje ścieżki kariery, jakie są dostępne w branży IT.

@Morgan.codes

Ostatnią propozycją będzie profil studentki, która opowiada jak studiuje się w branży IT oraz jak wygląda ścieżka osoby dopiero co wchodzącej na rynek. Jeśli czujesz się w podobnej sytuacji warto zajrzeć na jej stronę, możemy tam zobaczyć spersonalizowaną ścieżkę kariery młodej dziewczyny, od nauki po aplikowania do pracy, poprzez zdobywanie doświadczenia i umiejętności.

Instagram może pochłonąć czasem i kilka godzin dziennie. Jeśli przeglądamy go tylko i wyłącznie z nudów, może warto wykorzystać ten portal w bardziej użyteczny sposób. Przeczytanie kilku postów może potrwać chwilę, ale nie będzie to chwila stracona. Obserwować możesz nie tylko konta, ale także tagi związane z programowaniem, przyniesie to nie tylko przyjemny odpoczynek, ale przede wszystkim odpoczynek pożyteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *